امروزه شاهد رقابت فشرده جوامع در دستیابی به تکنولوژی‌های برتر به مثابه منبع اصلی قدرت می‌باشیم. افراد تیزهوش و خلاق و صاحبان اندیشه‌های نو با تفکر واگرا از سرمایه‌های هر جامعه و ملتی هستند. از این رو در دهه‌های اخیر مطالعات و تحقیقات در زمینه تکنولوژی آموزشی و پرورش ذهن‌های خلاق بیش از هر زمان دیگر مورد توجه قرار گرفته است. در چنین فضایی شرکت قهرمان پردازان آریا  با شماره ثبت ۴۴۰۴۱۱ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۸۰۲۶۱ هدف ارتقاء‌ سطح دانش و مهارت‌های عمومی و ترویج علم روباتیک، چرتکه ، لیوان چینی ، مکعب روبیک و سازه های ماکارونی قدم در عرصه آموزش ساخت و طراحی در سطوح مختلف نهاده است.  باهوشان برای نیل به این هدف ضمن بررسی دقیق کیت‌ها و برنامه‌های آموزشی روباتیک موجود در جهان، اقدام به گزینش و جمع‌آوری مناسب‌ترین مجموعه‌ها در این زمینه نموده است.

فعالیت‌های  ما:
  آموزش رباتیک در مدارس، آموزشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی
  تولید محصولات و پلتفرم های رباتیک
  ارائه بازوهای صنعتی و بازوهای همکار روباتیک
  ارائه محصولات آموزشی رباتیک از شرکت‌های معتبر دنیا
  ارائه و واردات انواع سنسورها، ماژول ها و قطعات روباتیک
  تجهیز کارگاه ها و تیم های رباتیک مدارس، دانشگاه ها و مراکز فنی و حرفه ای
  طراحی، مشاوره و اجرای پروژه های روباتیک صنعتی و غیرصنعتی
  مشاوره در زمینه مسابقات رباتیک نظیر روبوکاپ، فیراکاپ و مسابقات رباتیک خوارزمی
  

Slide 1 HeadingClick edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorClick HereSlide 2 HeadingClick edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorClick HereSlide 3 HeadingClick edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolorClick Here

برنامه‌های آموزشی این شرکت از پیش‌دبستانی شروع و تا دانشگاه ادامه دارد. مجموعه های مباحث پایه‌ای آموزش رباتیک با مجموعه هایOLLO ، IDEAS و KAI آغاز می‌گردد. برنامه آموزشی این مجموعه توسط متخصصان کره‌ای برای دوره‌های مختلف تحصیلی طراحی شده است و با هدف بهره‌وری هر چه بیشتر با هماهنگی و مشاوره متخصصان ایرانی با شرایط آموزشی موجود سازگار شده است.
در حال حاضر مدارس متعددی در شهرهای تهران، کرج، اهواز، ساری، کرمان، رفسنجان، یزد، بندرعباس و … و همچنین در کشورهایی نظیر افغانستان و عراق تحت پوشش برنامه آموزشی این شرکت قرار دارند. همچنین شرکت هوشمندافزار نماینده شرکت‌هایی نظیرROBOTIS ،HOKUYO ، ALDEBARAN ، ROBOARD ، ROBOBUILDER و DEVANTECH می‌باشد و مفتخر است که سهم بزرگی از تأمین قطعات رباتیک دانشگاه‌ها، مراکز علمی و گروه‌های رباتیک را به عهده دارد.

تماس با ما 

آدرس   : اندیشه – فاز ۴ بلوار آزادی ساختمان بازار بزرگ ایرانی اسلامی پلاک ۰ طبقه ۱ واحد ۲۷۲

تلفن دفتر مرکزی : ۰۲۱۶۵۳۶۲۷۴۹-۰۹۱۲۹۳۳۳۱۹۷

QRcode

Facebook


Twitter


Google-plus


Instagram

منو اصلی