آموزش ساخت ربات

ساخت ربات تغییر مسیر زندگی فرزندان شما

ساخت ربات چگونه می تواند مسیر زندگی فرزند شما را تغییر دهد ؟

وقتی بیشتر مردم کلمه رباتیک را می‌شنوند، بلافاصله تصاویری از مهندسانی که در حال ساخت هیولاهای فلزی، ماشین‌های جنگی پیشرفته، هواپیماهای بدون سرنشین و کنترل از راه دور، فیلم‌های تخیلی و غیره و یا محاسبات ریاضی پیچیده هستند، که در ذهن آنها خطور می‌کند.

واقعیت این است که اکثر مدارس ما مجهز به این امکانات نیستند.

یا برای آموزش این مهارت‌های شگفت انگیز بسیار کمبود اعتبار، اساتید و مکان دارند و مطمئناً این مهارت‌ها را در خانه نمی‌توانید یاد بگیرید!

بسیار دشوار است که مهارتی را به فرزندان خود بیاموزیم که حتی شما در آن تجربه صفر داشته باشید

و حقیقت غم انگیز این است که بچه‌های ما وقت خود را با بازی‌های کامپیوتری و ویدئوهای دلهره آور تلف کنند، اما ما نمی‌خواهیم فرزندان شما وقت خود را در سنین پائین تلف کنند.

والدین که مصمم هستند فرزندان خود را برای موفقیت کمک کنند، باهوشان این فرصت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

ما می‌توانیم با فرزندان شما ارتباط برقرار کنیم و برای مهارت آموزی به آنها کمک کنیم تا بتوانند در آینده شغلی خود خارق العاده باشند.

مأموریت ما در باهوشان

این است که لذت یادگیری مهارت رباتیک را تا آنجا که ممکن است در بین کودکان و والدین گسترش دهیم.

شاید فکر کنید یادگیری رباتیک، سریع و خیلی آسان به نظر برسد اما این طور نیست، یادگیری رباتیک دشوار است و هرکسی قادر به ساختن یک ربات نخواهد بود.

اما ما این کار را برای فرزندان دلبند شما آسان می‌کنیم.! ما فرآیند یادگیری را جذاب و سرگرم کننده خواهیم کرد.

 با پشتیبانی اختصاصی و منابع آموزشی در هر مرحله فرزندان شما را راهنمایی  و اگر با مشکل یادگیری روبرو هستند ما به آنها کمک خواهد شد .

کارآموزان باید برای ساخت رباتیک، از صفر شروع کنند.

ساخت رباتما از بسیاری از والدین شنیده ایم؛ که تجربه‌های شگفت انگیزی را در ارتباط با فرزندان خود و کمک به آنها در یادگیری مهارت‌های فنی بسیار مفید داشته‌اند. والدین حتی می‌توانند در کنار فرزندان خود در ساخت ربات به آنها کمک کنند. این را باید بخشی از برنامه درسی فرزندان خود قرار دهیم.

باهوشان از شما می خواهد؛ که فرزندان خود را به ما بسپارید. تا با کسب مهارت و آموزش‌های لازم آنها را تبدیل به مهندسانی موفق در آینده کنیم.

ما می‌خواهیم لذت آموزش و کسب مهارت رباتیک را برای همه به ارمغان بیاوریم. وبه مأوریت خود پایبند هستیم که حتی با مدارس در جهت آموزش دانش آموزان کمک کنیم.

 

5 3 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
مصطفی محمدی
مصطفی محمدی
3 months ago

واقعا کودکان امروز نیاز به مهارت آموزی و خلاقیت دارند و دوره های آموزشی میتونه کمک بزرگی برای ساخت آینده درخشان باشه ممنون از مطلب خوبتان آقای کهزادی عزیز

Last edited 3 months ago by mostafa mohammadi
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

منو اصلی